• tel+48 798 180 888
 • mailkontakt@sosbokserom.pl
 • telul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa

BLANKA

 • Wiek: 3 lata i 10 miesięcy
 • Miejsce pobytu: Siedziba Fundacji
 • Umaszczenie: Biało-pręgowana
 • Stosunek do dzieci: Przyjazny
 • Stosunek do zwierząt: Łagodny
 • Pod opieką: Fundacja
 • Płeć: Suka
 • Status: Do adopcji
 • Telefon: +48798180888
 • Wspieraj naszych
  podopiecznych w łatwy sposób

 • paypal
 • ratujemy zwierzaki

16 12 2020

Relacje

Blanka jest cudowną, spokojną sunią w typie rasy buldog angielski, która przeszła pod opiekę naszej Fundacji. Sunia jest wychudzona, obecnie waży 25 kg.

Blanka była na wizycie kontrolnej w lecznicy, jest zarobaczona i obecnie jest w trakcie odrobaczania. Pani Doktor wyczyściła jej bardzo brudne uszy, sunia została odpchlona.

Blanka miała wykonane USG jamy brzusznej, pobrano jej krew - wyniki morfologii wykazały znaczną anemię. Sunia nieraz rodziła.

Blaneczka dogaduje się ze wszystkimi psiakami, zawsze im ustępuje, lubi się przytulać, uwielbia jeść - szaleje z radości na widok miski.

Sunia zachowuje czystość w domu.

Pomóż nam diagnozować i leczyć Blankę:
www.ratujemyzwierzaki.pl/sos-bokserom

Chcesz adoptować Blankę? Wypełnij ankietę:
ankieta.sosbokserom.pl

 

 

  Blanka uwielbia jeść, na widok miski szaleje z radości. Jej drugą pasją jest spanie, sunia przesypia cały dzień, najchętniej w łóżku na poduszce. Nie przejawia agresji w stosunku do innych psów, unika konfliktów.

  Blanka zachowuje czystość w domu, zawsze sygnalizuje, że chce wyjść.

   Blanka przeszła wczoraj zabieg sterylizacji,  przed zabiegiem została pobrana krew:
   Macica zmieniona, wypełniona płynem, na jajnikach widoczne torbiele.

   Blanka po powrocie z lecznicy do domu oczywiście skierowała swoje pierwsze kroki do kuchni i była bardzo rozczarowana, że nie dostała miski z jedzeniem.

    

    

    Blanka zamieszkała dzisiaj w nowym domu, jej nowi opiekunowie przyjechali po nią do Warszawy aż z Siemianowic Śląskich.

    Przed wyjazdem do nowego domu sunia była na wizycie kontrolnej w lecznicy, Pan Doktor sprawdził szwy po zabiegu sterylizacji, rana goi się dobrze. Zostały również wyczyszczone uszy, a Blanka jak zawsze była bardzo grzeczna.

    Czekamy na relację i zdjęcia z nowego domu.

     

     

     Dostaliśmy relację i zdjęcia z domu adoptowanej od nas cudownej Blaneczki:

     "Dzień Dobry,

     Przesyłamy naszą relację. Sunia lepiej reaguje na imię Bunia niż Blanka i została naszą Bunią.

      

     Serdecznie dziękujemy Pani Germaine za zaufanie i przekazanie Buni pod naszą opiekę. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że adopcja psa po przejściach do domu z dziećmi jest wyjątkowo trudna. Dziękujemy za pełen profesjonalizm z Pani strony i przekazanie psa, który pasuje do naszej rodziny idealnie. Bunia pomimo doświadczeń w pseudohodowli okazała się wyjątkowo kontaktowa, delikatna i cierpliwa w szczególności w relacjach z naszą młodszą córką.
     Bunia, jak samo imię wskazuje to prawdziwa asystentka w kuchni. Te proszące spojrzenie znamy doskonale - tak samo patrzyła kiedyś nasza łakomczuszka labradorka. Bunia to typowy kanapowiec, uwielbia leżeć na poduszkach. Szybko zaakceptowała ponton z poduszką i kocykiem polarkowym choć po kilku dniach zajęła też kanapę - trudno jej odmówić.
     Początkowa niepewność na spacerach i w ogrodzie zmieniła się w radosne brykanie i coraz to dłuższe wycieczki. Neutralne zachowanie w stosunku do innych psów i spokojny spacer służą nam wszystkim.

     Po kilku wspólnych dniach mamy jasność że buldog ma dwa oblicza i łatwo jest się pomylić. Z jednej strony wygląd flegmatyka i oaza spokoju, a z drugiej torpeda w zabawie potrafiąca pokazać swoją siłę, skoczność i poczucie humoru. Bunia z każdym dniem coraz chętniej bawi się zabawkami, a przy tym jak bokser charakterystycznie, delikatnie podgryza nas po rękach. Za dziećmi chodzi sama i szuka z nimi kontaktu a przy tym wykorzystuje je do pieszczot - już w drugi dzień nadstawiała się do drapania po brzuchu. Fascynuje ją pokój z zabawkami - musieliśmy pochować pluszaki które chciała podgryzać, a w zamian za to dostała nowe psie zabawki.

     Bunia ma umówioną wizytę na środę w Śląskim Centrum Weterynarii Fabisz&Stefanek w Chorzowie gdzie wykonamy wszystkie badania zgodnie z Państwa zaleceniami.

     Serdecznie jeszcze raz dziękujemy z całego serca. Przy okazji Życzymy Państwu Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a wszystkim podopiecznym Fundacji Sos Bokserom nowych wspaniałych domów.
     z pozdrowieniami
     Katarzyna G-A"