• tel+48 798 180 888
  • mailkontakt@sosbokserom.pl
  • telul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa

Salsa przeszła pod naszą opiekę

Przerażenie, kompletna rezygnacja ...ból brzucha tak silny, że sunia ma dreszcze i przyjmuje pozycję z zadem uniesionym do góry, ropa w brzuchu, bardzo mocno przekroczone parametry w morfologii wskazujące na ogromny stan zapalny organizmu - ropomacicze i pilny zabieg.

Pęcherz gigantyczny jak balon, a suka nie może oddać moczu. Mleko w sutkach, gruczoł mlekowy silnie przerośnięty. Uszy bardzo brudne, sierść przerzedzona, sypiąca się.

Salsa przeszła pod naszą opiekę, sunia boi się wszystkiego, nie chce być dotykana, chowa się pod stołem, unika kontaktu z opiekunami i psami. 
Sunia nie je, nie pije, nie może oddać moczu, mocz jest pobieramy strzykawkami z punkcji pęcherza. Salsa zostaje w szpitalu, dostaje kroplówki dożylne, leki p/bólowe, osłonowe, antybiotyk.

Kochani darczyńcy, pod naszą opiekę trafiają ciężkie przypadki, psy bardzo chore, wyeksploatowane. Już nie dajemy rady!!
Musimy zapłacić za badania Salsy, leki, codzienne pobyty w szpitalu, musimy ratować jej życie!! Musimy zrobić wszystko, żeby już nie bolało, żeby zaczęła się cieszyć życiem, żeby zaufała człowiekowi. Pomóżcie!! Liczy się każda złotówka...
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/sos-bokserom

 

Wygodny przelew tradycyjny:
Fundacja SOS Bokserom
ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr rachunku bankowego: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
tytułem: Darowizna dla Salsy

  • Wspieraj naszych podopiecznych w łatwy sposób

  • paypal
  • ratujemy zwierzaki