• tel+48 798 180 888
  • mailkontakt@sosbokserom.pl
  • telul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa

Salem przeszedł pod naszą opiekę

Kilka dni temu zostały nam zgłoszone trzy bardzo młode kociaki, bezbronne i kompletnie niesamodzielne, skazane bez pomocy na pewną śmierć. Cała trójka przeszła pod opiekę naszej Fundacji.

Niestety problem małych, bezbronnych i bezdomnych kociąt i szczeniąt jest u nas powszechny, szczególnie na wsiach, gdzie często nie sterylizowane kotki są ciężarne a suki mają szczenięta co cieczkę, a maluchów trzeba się pozbyć ...

Czarny kocurek Salem oraz dwie kotki szylkretowe Ella i Kiki trafiły od razu do lecznicy.

Najsłabsza i najmniejsza Ella była karmiona częściej niż pozostałe, kilka dni temu dostała biegunki, była bardzo słaba, trafiła do lecznicy całodobowej.

W lecznicy podejrzewano panleukopenię, wykonano test, który wyszedł negatywny, kotka została na noc w szpitalu, dostała kroplówkę dożylną, niestety nad ranem umarła.

Po kilku dniach mimo wielkiego apetytu i wydawałoby się dobrej kondycji umarła kolejna kotka Kiki. Maluchy prawdopodobnie nie poradziły sobie z bardzo dużym zarobaczeniem, ich organizmy były za słabe...

Został Salem, który dostał w szpitalu  w Przychodni Weterynaryjnej Rembertów Doktor Sidor kroplówkę dożylną, leki osłonowe i antybiotyk i na szczęście na razie czuje się dobrze.

Jest nam szczególnie przykro, kiedy takie bezbronne maluchy, które mają całe życie przed sobą na starcie przegrywają walkę o życie.

Wspieraj nasze działania i pomóż nam ratować bezbronne i chore zwierzęta:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/sos-bokserom

Wygodny przelew tradycyjny:

Fundacja SOS Bokserom
ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr rachunku bankowego: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
tytułem: Darowizna dla Zwierząt

 

  • Wspieraj naszych podopiecznych w łatwy sposób

  • paypal
  • ratujemy zwierzaki