• tel+48 798 180 888
  • mailkontakt@sosbokserom.pl
  • telul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa

Paco przeszedł pod naszą opiekę

Paco jest psem w typie rasy Buldog Francuski z Ukrainy, który przeszedł pod naszą opiekę i szuka odpowiedzialnego domu. Został przewieziony z Ukrainy razem z kilkoma innymi buldogami, wszystkie zostały porzucone - trafiły pod opiekę osób prywatnych. 
Paco był bardzo zaniedbany, miał ogromne problemy dermatologiczne związane z silną alergią. Dom tymczasowy do którego trafił wyleczył buldoga na własny koszt i przekazał pod naszą opiekę abyśmy mu znaleźli odpowiedzialny dom.
Paco to oaza spokoju jak na buldożka francuskiego. Dogaduje się z innymi psami, jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, nie wiemy jak reaguje na dzieci i koty. Paco jest alergikiem, musi przyjmować karmę typu hypoallergenic. Ostrożnie ze smaczkami. Lek. prowadzący zalecił konsultację ze specjalistą pod kątem syndromu BOAS i ewent. zabiegu korekty podniebienia miękkiego i plastyki skrzydełek nosowych. Paco również ma lekko osłabioną korekturę kończyny miednicznej - do obserwacji, leczenie zachowawcze, zakaz skakania, biegania po śliskich powierzchniach. Paco jest przez zabiegiem kastracji.
Buldożek szuka domu , preferowany na terenie Trójmiasta, aby był pod opieką lek. prowadzącego, ale jesteśmy otwarci na inny region.

Wspieraj nasze działania i pomóż nam ratować takie psy jak Paco:

www.ratujemyzwierzaki.pl/sos-bokserom

Przelew tradycyjny:

Fundacja SOS Bokserom
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000


Chcesz dać dom Paco? Wypełnij naszą ankietę adopcyjną:
www.ankieta.sosbokserom.pl

 

 

 

  • Wspieraj naszych podopiecznych w łatwy sposób

  • paypal
  • ratujemy zwierzaki