Alida przeszła zabieg kastracji i sanacji jamy ustnej i kilka dni temu zamieszkała w nowym domu u Pani Karoliny:
"Dzień dobry. Przesyłam pierwsze informacje informacje na temat Alidy - u nas Lisy 🙂
Połączyliśmy ją z naszą Pandą z pomocą behawiorystki i dziewczyny się ładnie dogadują. Lisa w tym momencie nawet ładnie chodzi na spacery, bez uciekania, pilnuje się nas i drugiego psa 😉
Jeszcze nas czeka trochę pracy nad zostawaniem w domu i łapczywym jedzeniem, ale wszystko robimy powoli pod kontrolą behawiorystki, bo to dopiero pierwsze dni 🙂
Dziękujemy za wspaniałą towarzyszkę.
Pozdrawiamy - Karolina, Mateusz, Panda i Lisa (Alida) 😉"





