Dostaliśmy relację i zdjęcia z domu adoptowanej od nas Migotki:
"Dzień dobry,
Chcieliśmy przekazać małą aktualizację po miesiącu od adopcji. Migotka bardzo dobrze się u nas zadomowiła i widać, że czuje się już swobodnie oraz bezpiecznie. Jest bardzo kontaktowa, cały czas chce być blisko nas, chętnie spędza z nami czas i coraz częściej pokazuje swoją radosną stronę.
Ogromnie się cieszymy, że Migotka stała się częścią naszej rodziny!
Pozdrawiam,
Ewa P"







