• tel+48 798 180 888
  • mailkontakt@sosbokserom.pl
  • telul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa

Bona przeszła pod naszą opiekę

Życie stawia nas przed bardzo trudnymi wyborami, w zasadzie tych wyborów czasem nam nawet nie daje. Wówczas decyzja może być tylko jedna, uwzględniająca dobro wszystkich. W takiej sytuacji znaleźli się właściciele cudnej Bony, a decyzja, którą podjęli była bardzo trudna, okupiona łzami ale równocześnie bardzo dojrzała i rozsądna. Szanujemy taką postawę, bo mamy pełną świadomość, że nikt z nas nie wie, co nam przyniesie jutro i przed jakimi wyborami postawi nas los...

Wczoraj pod naszą opiekę przeszła piękna Bona, została zrzeczona na rzecz Fundacji przez właścicieli. Jej Państwo przekazali wraz z sunią całą jej wyprawkę. Oddali ją nam z bólem serca, ale i pewnością, że to najlepsze rozwiązanie. Bokserkę odebrała nasza wolontariuszka i ugościła ją w swoim zaboksiałym domu. 

Od dzisiaj Bona została Warszawianką i zamieszkała w domu naszych wolontariuszy  Ani i Wiktora, którzy niedawno pożegnali adoptowaną od nas bokserkę. Ania i Wiktor osobiście pokonali po Bonę setki kilometrów. 

Marta, bardzo dziękujemy za pomoc i zaopiekowanie się Boną. Jak zawsze jesteś niezawodna. Wspaniale mieć w załodze ludzi, na których zawsze można liczyć.

Podziękowania składamy również Mateuszowi fotodogia.pl https://www.facebook.com/fotodogia/?ref=br_rs , który zrobił naszej cudnej podopiecznej profesjonalną sesję zdjęciową, którą pochwalimy się za kilka dni. Mateusz, jesteś Mistrzem :)

  • Wspieraj naszych podopiecznych w łatwy sposób

  • paypal
  • ratujemy zwierzaki